Firozabad, Uttar Pradesh
GST No. 09AFVPJ4086M1ZI
Approx. Rs 80 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Capacity | 250 ml |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Shape | Square |
| No. of Pieces | 6 |
| Diameter | 4 inch |
| Pattern | Plain |
| Usage/Application | Gifting |
| Finish | Mirror |
| Packaging Type | Box Packaging |
| Dishwasher Safe | No |
| Microwave Safe | No |
| Freezer Safe | No |
| Disposable | No |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Kick back and enjoy your weekend with our Sunday Funday Plastic Bowl. It's stylish, sturdy, and great for any gathering!
Approx. Rs 85 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Size/Diameter | 3 Inch |
| Material | Melamine |
| Color | Black |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |
Approx. Rs 65 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Diameter | 9 inch |
| Material | Melamine |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Gifting |
| Pattern | Plain |
Approx. Rs 75 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Length | 5 inch |
| Material | Ceramic |
| Type | Decorative Trays |
| Color | White |
| Pattern | Printed |
| Shape | Square |
Approx. Rs 85 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Length | 5 inch |
| Material | Ceramic |
| Type | Decorative Trays |
| Color | Purple |
| Packaging Type | Box |
| Pattern | Printed |
Approx. Rs 95 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Material | White Metal |
| Microwave Safe | Yes |
| Color | White |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |
Approx. Rs 76 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Glass |
| Type | Decorative Trays |
| Length | 8 inch |
| Usage/Application | Gifting |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |
Approx. Rs 68 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 300 ml |
| Material | White Metal |
| Microwave Safe | Yes |
| Color | White |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |
Approx. Rs 42 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Size/Dimension | 6 Inch |
| Plate Shape | Round |
| Microwave Safe | Yes |
| Color | White |
| Material | Glass |
| Packaging Type | Box |
Designed for those who savor every bite of brunch, the Brunch Lover Bowl Plate combines the best of both worlds—a deep bowl and a flat plate—in one versatile piece. Whether you’re enjoying hearty eggs Benedict, a fresh salad, or a comforting bowl of oatmeal, this all-in-one design makes your meal effortless and stylish.
Approx. Rs 50 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Material | White Metal |
| Microwave Safe | No |
| Color | White |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |
Explore More Products
© M/S Sarvagya Traders. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited