Firozabad, Uttar Pradesh
GST No. 09AFVPJ4086M1ZI
Approx. Rs 68 / SetGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 20 Set |
| Capacity | 250 ml |
| Material | Glass |
| Color | White |
| Shape | Square |
| No. of Pieces | 6 |
| Diameter | 4 inch |
| Pattern | Plain |
| Usage/Application | Gifting |
| Finish | Mirror |
| Packaging Type | Box |
| Dishwasher Safe | No |
| Microwave Safe | No |
| Freezer Safe | No |
| Disposable | No |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Add a sparkle to your dining with our Crockery Glass Bowls. Perfect for dinner parties or quiet home meals.
Approx. Rs 50 / SetGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Set |
| Capacity | 250 ml |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| Material | Glass |
| No of Piece | 6 |
Approx. Rs 55 / SetGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Set |
| Capacity | 250 ml |
| Color | Black |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Sarvagya |
| Material | Glass |
Approx. Rs 74 / SetGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Set |
| Capacity | 250 ml |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| Material | Glass |
| Brand | Sarvagya |
Approx. Rs 49 / SetGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Set |
| Capacity | 250 ml |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| No Of Piece | Six |
| Material | Glass |
Approx. Rs 70 / SetGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Set |
| Capacity | 500 ml |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Sarvagya |
| Material | Ceramic |
| Color | Silver |
Explore More Products
© M/S Sarvagya Traders. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited